WARTOŚCI BALANCE

 

Jesteśmy Firmą, której sensem istnienia jest praca na wartościach, działamy etycznie, a Człowiek i jego dobro jest najważniejszy. Chcąc zawsze patrzeć w jednym kierunku, mając na uwadze to, co dla nas wszystkich jest najważniejsze, wypracowaliśmy katalog naszych wartości, które bezwzględnie wyznajemy i które są dla każdego z nas drogowskazem. Z radością dzielimy się tymi wartościami z Państwem, mamy nadzieję, że są one również ważne dla każdego z Państwa.

MISJA BALANCE

„Poprzez nieustanny rozwój i pełne zaangażowanie w innowacyjne rozwiązania tworzymy unikalne produkty oraz budujemy świadomość znaczenia profilaktyki, aktywności fizycznej i odpoczynku u naszych Klientów. Działamy odpowiedzialnie, z szacunkiem dla człowieka i natury.
Bądź zdrów!”

 

W naszych działaniach koncentrujemy się na tych obszarach, które są ważne w równym stopniu tak samo, jak są niedoceniane. Koncentrujemy się na budowaniu świadomości naszych Klientów, w pewnym sensie edukacji, wprost pokazywaniu, jak ważne jest życie w zgodzie ze sobą i naturą, jak w codzienności ogromną rolę odgrywa profilaktyka i dbałość o siebie. Produkty, które tworzymy, są wynikiem wielu lat przemyśleń, doświadczeń w różnych obszarach i woli wsparcia każdego w osiąganiu – być może od nowa – dobrego samopoczucia, spokoju i relaksu. Chcemy, by nasze produkty były dla Was elementem codziennej aktywności, a korzystanie z nich stało się nie tylko zdrowym nawykiem, ale i przyjemnością.

Wieki temu Hipokrates i co zupełnie nie straciło dziś na swojej aktualności: „Mądry człowiek powinien wiedzieć, że zdrowie jest jego najcenniejszą własnością i powinien uczyć się, jak sam może leczyć swoje choroby.”
W naszym przypadku warto te jakże mądre przecież słowa nieco sparafrazować i napisać, że dziś świadomy siebie człowiek musi mieć pewność, że zdrowie jest najważniejsze i powinien dbać o siebie na co dzień tak, żeby jak najdłużej nie musiał się leczyć…

TOP